Щорічно, 22 квітня люди по всій планеті відзначають Всесвітній день Землі.
     Це свято чистої Води, Землі й Повітря, яке має на меті об'єднати людей планети для захисту навколишнього природного середовища, привернути їх увагу до екологічних проблем.

     Наша планета - унікальне творіння Всесвіту. Здавалося б, сучасну людину важко здивувати, та творіння рук людських ніколи не зможуть зрівнятися із силою природи. Нам не збагнути її замислів і законів, ми можемо лише захоплюватися її дивами. Пустелі посеред зелених ландшафтів, унікальні озера, гори, таємничі підземні царства, багатокілометрові солончаки, химерні скелі, а також багато інших неймовірних місць від яких перехоплює подих.

     Щоб насолоджуватися цією красою нам лише потрібно мати бажання творити, робити її та себе кращими, милосерднішими і берегти те, що вже дала Земля - життя.

     Пропоную перевірити свої знання за допомогою гри - вікторини "День Землі"

13.03.2018

      Учні 5-Б класу (Громик О.В.) стали учасниками інтелектуальної гри «ЕРУДИТ».
      Під час змагань школярі показали чудові знання, кмітливість і ерудованість, вміння працювати в команді. Уболівальники завзято підтримували своїх однокласників. По завершенню гри відбулося нагородження.
      Вітаємо переможців!!!


1-2.02.2018

      Сьогодні паралелі 2-х та 3-х класів мали можливість поглибити свої знання про книги, книгодрукування, розвинути увагу, а також переглянути мультфільм «Йоганн Гутенберг і книгодрукування».
      Бібліотечний урок «Історія створення друкарського станка» (Юрчак М.І.).


02.03.2018

      Цікаво, нетрадиційно, насичено і небуденно пройшло родинне свято «Родина моя - оберіг» у 5 - Б класі. Яке підготували і провели для своїх рідних діти разом із класним керівником Громик О.В. та бібліотекарем Юрчак М.І.


Яка хороша нині днина –
Зібралася уся родина,
Всі рідні – сестри і брати,
Дідусь, бабуся, батько й мати…


      Для найдорожчих, найближчих людей лунали вірші, гуморески, пісні у виконанні учнів, проводилися конкурси. Душевним теплом, щирою любов’ю, турботливістю, словами вдячності наповнювалися серця усіх присутніх.
21.02.2018
     

Зима – час зустрічей у кав'ярнях. Відвідувачами літературної кав’ярні «Стежками рідного краю» були учні 9 - Б класу. Всі кудись поспішають, змінюються обличчя, але для посиденьок з друзями тут є все: і затишне місце, і лунає приємна музика, і шоколадно-кавовий аромат, і цікаві співрозмовники.
      Вірші про любов до рідної землі, до матері - українки… Вірші про сьогодення, про відданість і неповторність людського кохання письменників різних часів декламували учні під мелодії саксофону у виконанні Христини Осадчої.
      Майстерність в поезії залежить від таланту, від переповнення почуттів, яскравості образів…У кожного свій стиль написання, але всі почуті присутніми на заході поетичні твори – це сповідь, епізод з життя, який заставляє мислити, тривожить душу.
      Ми переконані, що літературна кав`ярня стане місцем народження творчих планів та ідей, стане територією таланту, музи та натхнення, першими кроками в літературне життя для тих учнів, які читали власні вірші.
      Незвичайний урок підготували і провели учитель української мови та літератури Громик О.В. та бібліотекар Юрчак М.І..


26.01.2018

Традиційними стали зустрічі у шкільній бібліотеці з майбутніми школярами. Нашими відвідувачами сьогодні були вихованці дитячого садочка «Джерельце». Дітки розповідали про своїх улюблених казкових героїв, вправно знаходили відмінності на картинках, розгадували загадки, переглянули мультфільм.


14.12.2017 р.

під час бібліотечного уроку «Структура книги» учні 3-Б класу знайомилися з книгознавчими поняттями, відгадували загадки, ребуси, демонстрували знання прислів’їв та приказок про книги.


З 01 - 31 жовтня 2017 року у школі пройшов Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек «Шкільна бібліотека – за здоровий спосіб життя». Під час якого діти мали можливість:


♥ розмірковувати «Що слід знати про здоров᾽я»

♥ ознайомитися з фондом бібліотеки по темі

♥ переглянути газетні та журнальні статті які містять різну інформацію по здоров᾽ю

♥ зупинити свій погляд на виставці «Здоровий спосіб життя»

♥ спробувати себе в якості дизайнера, художника, творця

♥ в ігровій формі дізнатися про здорове харчування, про користь прогулянок…

♥ під час тренінгу визначити які звички шкодять нашому здоров᾽ю

♥ продемонструвати майстерність активно рухатися

♥ ознайомитися із лікарськими рослинами

♥ продивитися відео ролики по темі

♥ здійснити подорож в історичне минуле.

Здоров’я – це найвище благо, дароване людині природою. Тільки здорова, всебічно розвинена, освічена людина здатна бути справжнім творцем власної долі і долі своєї країни. Для здоров’я потрібні чотири умови: фізичні навантаження, повноцінне харчування, загартовування та час і вміння відпочивати. В рамках місячника:

Для ознайомлення із фондом бібліотеки Юрчак М.І. підготувала виставку, яка сприяє розширенню світогляду учнів по темі
«Здоровий спосіб життя»

Учні 3-5 класів прийняли участь у Конкурсі малюнків, плакатів, емблем, творчих робіт…
«Хочу бути здоровим»


Творча робота Наконечної Олександри учениці 5 - А класу

13 жовтня 2017 року школярі 4-А класу разом із класоводом Мисько Г.С. здійснили екскурсію у минуле і ознайомилися із «Секретами козацького здоров᾽я»

П᾽ятикласники
урок «Лікарські рослини, що нас оточують…» (Гулеватий В.В.) провели у шкільній теплиці, спостерігаючи…

«Звички, що шкодять нашому здоров᾽ю» - заняття з елементами тренінгу у супроводі відео презентацій підготувала і провела Леденьова В.В. для учнів 8 –А класу

Активно і корисно провели перерву другокласники, на допомогу їм прийшли дівчата з 11 - А (Войтюк Л.М.), вони підготували та провели флешмоб "Здорове життя – це життя з рухом"

Флешмоб «Здоровим будь - про користь не забудь!» організував і провів актив 10- А класу ( Ащук О.С.) для школярів середньої ланки

З 01 по 31 жовтня 2016 р. в нашій школі пройшов третій Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек під гаслом "Книга і читання - важливий чинник у вихованні духовних цінностей учнів"

Під час місячника бібліотекарем Юрчак М.І. було проведено ряд заходів:
- Літературна гра "Вернісаж казок" (3-А та 3-Б класи)


- Благодійна акція "Книга в дарунок бібліотеці" (1- 11 кл.)
- Екскурсія для учнів 1-А, 1-Б, 1-В класів "Рада знайомству, мій юний читачу!"


- Виставка виробів із пластиліну казкових, літературних та мультиплікаційних героїв "Казковий каламбур" (1- 4 кл.)