Методична робота/Психологічна та соціальна служба/Робота соціального педагога

ПТСР. Що потрібно знати?РЕЛАКСАЦІЯ для учнів

28.12.21р.Виховна година у 5-А класі "Безпека в Інтернеті" (М.С. Бабак).15-16.11.21р. Заняття до Міжнародного дня толерантності у 2-3 класах (М.С. Бабак).


12.11.21р.Тренінгові заняття до Дня доброти в 6 класах (М.С. Бабак).


5.10.21р. Бесіди "Що таке булінг" (М.С. Бабак).


      Ситуація, викликана пандемією коронавірусу, досить тривожна. Залишатися байдужим непросто. Та лише від нас залежить, як саме реагувати на це...
      Читайте як не піддатися загальній паніці та як зберігати спокій в умовах карантину.
   До сфери професійних обов'язків соціальних педагогів входить робота з дітьми, підлітками, молоддю та їх батьками, дорослими в сімейно-побутовому середовищі, з підлітковими і молодіжними групами, об'єднаннями.
   Це означає, що головною сферою діяльності соціального педагога є соціум (сфера найближчого оточення особистості, сфера людських відносин). При цьому пріоритетною (особливо в сучасних умовах) є сфера відносин у сім'ї та її найближчому оточенні, за місцем проживання. Соціальний педагог працює з дітьми, їхніми сім'ями, сімейно-сусідським оточенням і мета його діяльності - організація профілактичної, соціально-значимої діяльності дітей і дорослих у соціумі.   До завдань практичної діяльності соціального педагога входить дуже широка сфера діяльності від безпосередньої роботи з дитиною, що мають проблеми з соціалізацією в навколишньому суспільстві до всіх соціальних організацій та соціальних інститутів, що беруть участь у соціальному вихованні підростаючого покоління.
   У нашій школі соціальним педагогом працює Бабак Марина Сергіївна. Вона організовує виховну роботу з учнями, групами учнів.
   Вивчає психолого-педагогічні особливості особистості і її мікросередовища, умови життя, виявляє інтереси і потреби, труднощі і проблеми, конфліктні ситуації, відхилення в поведінці і своєчасно надає соціальну допомогу та підтримку вихованцям.
25.02.2021 Спільно з інспектором ювенальної поліції Кривенькою Т.В. проведено просвітницько- профілактичні зустрічі з учнями середньої та старшої ланки (М.С. Бабак).


19.02.2021 Корекційно-розвивальне заняття "Психологія кольору " у 6-х класах (М.С. Бабак).


27.01.2021 року Зустріч з представниками ювенальної поліції та безоплатної юридичної допомоги (М.С. Бабак).


2 грудня "Година спілкування "Вчинки.Які вони бувають?" у 5-А класі (М.С. Бабак).


Опубликовано Maryna Babak Понедельник, 16 ноября 2020 г.
        

13 листопада відзначається Всесвітній день доброти. Це свято надихає людей на добрі вчинки і сприяє поліпшенню життя в нашому сучасному світі. У нашій школі соціально-психологічна служба провела уроки доброти, заняття з елементами тренінгу, а також відбулася акція «Один день гарних вчинків». У вестибюлі школи учні могли ознайомитися з цитатами відомих людей,які мотивують на добрі справи


    дивитись більше фото...
06.11.2020 р. заняття з елементами тренінгу у 10 класі "СНІД: подумай про майбутнє - обери життя" (М.С. Бабак).


03.11.2020 р. у 6-Б класі було проведено відкрите заняття з елементами тренінгу "СТОП БУЛІНГ" (М.С. Бабак).


10-11.02 Корекційно-розвивальне заняття «Світ уваги» у 3-х класах (М.С. Бабак).


17-21.01. Корекційно-розвивальне заняття «Світ уваги» у 2-х класах (М.С. Бабак).


15-16.01. Корекційно-розвивальне заняття «Світ уваги» у 1-х класах (М.С. Бабак).


З 09 по 13 грудня у школі проходив Тиждень права. Для учнів 6,7 класів була проведена зустріч із представником безкоштовної юридичної допомоги «Що потрібно знати про право і закон?» (М.С. Бабак).


05.12.2019 р. заняття з елементами тренінгу у 5-Б класі «Вчинки.Які вони бувають?» (М.С. Бабак).


З 25 листопада по 10 грудня у школі проходила акція «16 днів проти насильства». Було проведено виставку малюнків,плакатів та буклетів,які підготовили учні школи. (М.С. Бабак).


21.11.2019 року відбулася ознайомлювальна зустріч учнів 11 класу у Київському національному університеті культури і мистецтв ім. М.М.Поплавського (М.С. Бабак).


      10.10 учні 11 класів взяли участь у профорієнтаційному заході МЦЗ


      26-27.09 Визначення рівня згуртованості колективу у 5 класах (Бабак М.С.)


     25.09.2019 Година спілкування у 4-В класі "Ким ти хочеш бути у майбутньому?"(Бабак М.С.)


     24.09.2019 учні 9 класів взяли участь у професіографічній екскурсії "Пізнай професію"


Тренінгове заняття з учнями 5-Б класу "Дерево толерантності" (М.С. Бабак).