Презентація кафедри  української мови та літератури.

    16.12.21р. Показовий урок української мови у 8-Б класі "Узагальнення вивченого за темою "Головні та другорядні члени речення"" (Юрчик Н.А.)


    10 листопада 2021 року. Показовий урок української літератури у 7-В класі "Іван Франко" Захар Беркут ". Образ тухольської громади: роль і місце кожного в суспільному житті. Лідерські якості головного героя твору" (Громик О.В.)


    19.10.21р. Показовий урок української мови у 5-А класі "Повторення й узагальнення вивченого з теми "Лексикологія" (Громик О.В.)


    29.09.21р. Показовий урок української мови "Не з дієсловами" у 7-Б класі (Бережецька Н. Ю.)


Опубликовано Оленой Овчарук Понедельник, 22 февраля 2021 г.
        

21 лютого представники всіх націй і народностей відзначають Міжнародний день рідної мови. Це відносно молоде свято: до календарів усього світу воно увійшло тільки в 1999 році. До відзначення Міжнародного дня рідної мови у нашій школі долучилася учні 6 та 8 класів. Цікаво, оригінально та креативно був проведений урок-турнір у 6-Б класі "Словом рідним вишиваю день" (уч. Бережецька Н. Ю., Овчарук О. Л.). Удосконалювали навички усного та писемного мовлення, спостережливість та кмітливість у мовній вікторині "Україна - це ми" учні 8-А класу (уч. Овчарук О. Л.). Сьогодні школярі відчули себе творчими особистостями і вкотре переконалися, що українська мова – це не лише правила та складні домашні завдання, українська мова – це цікаво!


    дивитись більше фото...


   04.12.2020 р. Онлайн-зустріч із дідусем (Бевзом Володимиром Яковичем) вінницької поетеси Бурбело Олександри. Зустріч провела Бережецька Н. Ю., учитель української мови та літератури, та учні 5-А класу.